CBN Śledziejowice


Dane kontaktowe

Adres: Śledziejowice 1, 32-020 Wieliczka

Godziny Otwarcia

Pn-Pt: 08:00-18:00
Sob: 08:00-14:00
Niedz: Skład nieczynny

Opis

Skład budowlany CBN w Śledziejowicach koło Wieliczki to miejsce, w którym można zakupić artykuły budowlane wysokiej jakości produkowane przez producentów marek sprawdzonych na rynku, wielokrotnie nagradzanych w licznych konkursach. Szeroki asortyment produktów oferowanych przez skład budowlany gwarantuje, że każda budowa czy remont zostaną przeprowadzone w profesjonalny sposób, a ich efekty będą miały trwały charakter. Skład budowlany w Śledziejowicach to miejsce, które warto odwiedzić by zrobić większe zakupy w przystępnej cenie. W gronie klientów składu znajdują się zarówno klienci indywidualni, firmy budowlane, jak i inne sklepy i hurtownie.

 

Firma oferuje duży wybór takich materiałów dostępnych w różnych wariantach ze względu na ilość i rozmiary, jak: materiały budowlane i izolacyjne, kleje i zaprawy, gipsy szpachlowe, farby, lakiery i emulsje, chemia budowlana, narzędzia, gwoździe, wkręty i nakrętki i wiele innych produktów niezbędnych do wykonywania prac o charakterze budowlano-remontowym.

 

W pomocy przy wyborze produktów oferowanych przez skład służą jego wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy są w stanie doradzić jakie rozwiązanie będzie najbardziej odpowiednie w konkretnym, zaprezentowanym przez klienta przypadku. Taka obsługa gwarantuje, że każdy klient, który odwiedzi skład wyjdzie z niego zadowolony, a produkty, na które się zdecyduje w pełni spełnią jego oczekiwania.

Mapa